Has Elektrik Bursa
Bursa'da elektrik arızaları, tesisat kurulumu, kablo çekimi ve düzenlemesi, avize lamba asma gibi tüm elektrik işlerinizi hızlı ve kaliteli şekilde çözüme ulaştırıyoruz.

Kalite politikamız gereği, en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sunma çabamız müşterilerle ilişkilerimizi kuvvetlendirmiş ve bu sebeple fark yaratan bir firma olmamızı sağlamıştır.

Elektrik ürünlerinin servis hizmetini veren firmamız, Bursa Has Elektrik olarak Bursa’nın bütün semt ve ilçelerine 7 / 24 hizmet sağlamaktadır. Bilgi birikimimiz ve kaliteden asla ödün vermeyen iş ahlakımız ile müşterilerimizin bütün sorunlarına hızlı ve profesyonel çözümler sağlıyoruz.

Evinizde, işyerinizde ve tüm yaşam alanlarınızda oluşabilecek uydu anteni, televizyon çekmemesi, kanalların göstermemesi gibi sorunlara hızlı müdahalede bulunup çözüme ulaştırıyoruz.

Bursa'da su kaçakları servisi araması yaptığınızda genellikle daha hızlı bir ekip olsun hemen gelip müdahale etsinler gibi düşünceler ile size en yakın tesisatçıyı bulmaya çalışırsınız. Bu yazıyı okurken “evet bende bu durumu yaşadım” diyen belki birçok kişi çıkacaktır. Saatlerce usta bekleme durumları, sürekli aradığınız halde yoldalar deyip ertesi günü gelen ustanın artık size ne hayrı olur ki? Daha en başından yaşanılan bu servis gecikmesi sorunlarının devamı da aynı şekilde gelir. Size verdiği saatte gelme sözünü tutamayan bir tesisatçıdan, su kaçağı ile ilgili problemleri gidermesini beklemek yanlış olur. Eğer Bursa'da yaşıyorsak; su kaçakları tesisatçısı olarak, su kaçaklarını gelişmiş cihazlarımızla bulmaktayız.

Profesyonel Hizmet

Orjinal Yedek Parça

Garanti

7/24 Hizmet

Gezici Araçlar

Uygun Fiyatlar

Müşterilerimiz Ne Diyor?

Bursa Elektrik - Uydu - Su Tesisatı Servisi bir telefonla kapınızda.Hemen arayın söz verdiğimiz saatte Bursa Has Elektrik Servisi olarak gezici araçlarımızla adresinize gelelim

TIKLA HEMEN ARA